Крем для рук Лізодерм Плюс, 500 мл

180 грн.

Професійний крем для догляду за шкірою рук Лізодерм Плюс.

Склад: натуральні екстракти рослин, масло зародків пшениці, евкаліпта і чайного дерева, льону і обліпихи, лаванди і меліси, віск бджолиний.

призначення:
– Для гігієнічного догляду за шкірою рук медичного персоналу з умовою профілактики професійних дерматитів і екзем, для попередження розвитку патогенної мікрофлори відповідно до Наказу МОЗ України № 798 від 21.09.2010 року «Про затвердження методичних рекомендацій« Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу ».
– Для профілактики розтріскувань і сухості шкіри ніг.
– Для гігієнічного догляду за шкірою лежачих пацієнтів з умовою профілактики пролежнів, подразнень, сухості, розтріскувань.

 

Сертифікат якості

Виробник: “Бланідас”

Об’єм: 500 мл.

Out of stock

Артикул: 399 Категорії: , Мітки: , ,

Склад: натуральні екстракти рослин, масло зародків пшениці, евкаліпта і чайного дерева, льону і обліпихи, лаванди і меліси, віск бджолиний. Призначення: – Для гігієнічного догляду за шкірою рук медичного персоналу з умовою профілактики професійних дерматитів і екзем, для попередження розвитку патогенної мікрофлори відповідно до Наказу МОЗ України № 798 від 21.09.2010 року «Про затвердження методичних рекомендацій« Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу ». – Для профілактики розтріскувань і сухості шкіри ніг. – Для гігієнічного догляду за шкірою лежачих пацієнтів з умовою профілактики пролежнів, подразнень, сухості, розтріскувань. Спосіб застосування: На ретельно вимитий суху шкіру нанести необхідну кількість крему і втирати масажними рухами протягом 30 сек. Сфера застосування: Догляд рук медичного персоналу в закладах охорони здоров’я і лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, в тому числі дитячих і денних стаціонарах, відділеннях неонатології, палатах, блоках і відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, маніпуляційних, операційних, перев’язувальних кабінетах, хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних, фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних закладів, пологових будинках, поліклініках, стоматологічних клініках і кабінетах, лікарнях, амбулаторіях, диспансерах, фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктах, центрах з трансплантації органів, медсанчастинах і медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, карети швидкої медичної допомоги, патологоанатомічних відділеннях, санаторіях , профілакторіях, реабілітаційних центрах, хоспісах, закладах соціального захисту населення, санпропускниках т. п.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першими, зхто залишить відгук про “Крем для рук Лізодерм Плюс, 500 мл”

Your email address will not be published.