Про компанію

Виробництво стерилізаторів в Україні

Наша компанія – розробник і виробник українського компактного сухожарові шафи Мікростоп, який допомагає майстрам б’юті індустрії і їх клієнтам уберегтися від захворювань, що передаються через інструменти і пристрої для манікюру, педикюру, тату, татуажу, пірсингу, косметологічних процедур.

Ми переконані, що виготовлення, реалізація за доступними цінами, повноцінний сервіс – це завдання однієї компанії. Тому крім виробництва стерилізаторів – сухожарових шаф, ми самі їх продаємо, забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, навчаємо правилам роботи з приладом.

Місія

Ми прагнемо убезпечити всіх учасників індустрії краси, тому взяли на себе місію популяризувати процес стерилізації. Для досягнення цієї мети ми заручилися підтримкою провідних коучів, беремо участь в тематичних семінарах, які організовують навчальні центри нігтьового сервісу, самі проводимо презентації, регулярно беремо участь у виставці Естет Б’юті, Інтершарм, публікуємо корисні статті в пресі – перші дві з них вийшли в журналі Естет.

Мета

Інша наша мета як виробника сухожарів – забезпечити потреби всіх салонів: великих і маленьких. Тому ми продовжуємо свої розробки, створюємо нові моделі, що вміщають від 1 до 20 наборів манікюрних інструментів.

ТМ «Мікростоп» – перший в Україні виробник сухожарових шаф, які в порівнянні з іншими сухожарами та автоклавами – паровими стерилізаторами українського виробництва, відрізняються компактністю і економічністю. Крім того, вони сертифіковані в Україні, що підтверджується сертифікатом.

Історія, традиції та правила

Постійний контроль якості продукції, що випускається на предмет відповідності режимів стерилізації правилам МОЗ України.
Задоволення попиту на якісне стерилізаційне обладнання, що забезпечує стерильність інструментів.