АХД 2000 ультра, 250 мл з дозатором

95 грн.

АХД 2000 ультра – засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і для дезінфекції робочих поверхонь, поверхневої обробки інструментів.

Склад: пропанол-1, пропанол-2, ЧАС

Сертифікат якості/методичні вказівки до препарату

Виробник: ТОВ «Бланідас», Україна

Out of stock

Артикул: 391 Категорія: Мітки: , ,

«АХД 2000 ультра» – дезінфікуючий засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри.

Особливості

Засіб не викликає подразнень і алергічних реакцій шкіри. Комплекс догляду за шкірою захищає шкіру рук від сухості і подразнень, зберігає еластичність і природний водно-жировий баланс шкіри. «АХД 2000 ультра» має віруліцидну (включаючи гепатит В, С, ВІЛ), бактерицидну, туберкулоцидну, фунгіцидну активність. Засіб має пролонговану дію протягом 3-х годин.

Рекомендації до застосування

Рекомендований для дезінфекції рук медичного персоналу закладів охорони здоров’я, ліктьових згинів донорів, обробки шкіри операційного, ін’єкційного поля, обробки шкіри при інвазійних методах діагностики та лікування пацієнтів та деконтамінації шкіри рук персоналу харчопереробної промисловості, громадського харчування і торгівлі, інших комунальних об’єктів, фармацевтичної і парфюмерно-косметичної промисловості, установ соціального захисту та інших об’єктів, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, в домашніх умовах при догляді за хворими, новонародженими, старими і інше.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першими, зхто залишить відгук про “АХД 2000 ультра, 250 мл з дозатором”

Your email address will not be published. Required fields are marked *