Бланідас Софт Дез, миючий засіб для рук, 1000 мл.

120 грн.

Бланідас Софт Дез – повній готовності до використання засіб для очищення чутливої ​​шкіри рук і тіла, яка підлягає частого миття. (Рідке мило з дезинфікуючим ефектом).

Рекомендований для очищення (миття) шкіри рук і тіла, підходить для чутливої ​​шкіри. Рекомендується при частому митті рук; перед хірургічною і після гігієнічної дезінфекції рук; для загального миття тіла; для прийняття ванни і душа, для роботи в сфері ослужіванія, в салонах краси, косметологічних кабінетах.

Сертифікат якрсті/методичні вказівки виробника

Об’єм: 1000 мл.

Умови доставки та оплати

Готовий для використання засіб для очищення чутливої ​​шкіри рук і тіла, яка підлягає частого миття.

Властивості: Засіб на основі пом’якшуючих і очищають компонентів. М’яко, глибоко і швидко очищає шкіру, не нарушаетфізіологіческій баланс шкіри, захищає шкіру від знежирення і зневоднення. Має відповідний шкірі рН, створює легку піну, без запаху, не містить вапняних компонентів.

Показання для застосування: Рекомендований для очищення (миття) шкіри рук і тіла, підходить для чутливої ​​шкіри. Рекомендується при частому митьерук; перед хірургічною і після гігієнічної дезінфекції рук; для загального миття тіла; для прийняття ванни і душа. Бланідас софт дез Готове миючий засіб для хірургічної та гігієнічної антисептики рук медичного персоналу і шкіри пацієнта спеціально розроблене на виконання наказу МОЗ України від 04 квітня 2012 № 236 «Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів ».

Склад: триклозан, ПАР

Виробник: ТОВ «Бланідас», Україна

Властивості: готовий засіб
Активний по грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів
Не викликає подразнень і алергічних реакцій шкіри
Містить систему захисту і пом’якшення шкіри

 

Сфера застосування:
Гігієнічна і хірургічна антисептика рук у всіх галузях медицини, домашніх умовах, галузях комунально-побутового обслуговування і т.п. Гігієнічне миття тіла пацієнта перед оперативним втручанням в установах охорони здоров’я різного профілю, на підприємствах фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної, харчової та переробної промисловості, підприємствах комунального господарства, громадського харчування та торгівлі, на всіх видах транспорту, в навчальних та дошкільних закладах, побуті і в інших закладах де потрібно дотримуватися гігієни

Режими:
Гігієнічна обробка – 3 мл-30сек
Хірургічна обробка – 3 мл-1хв

Спосіб застосування та дози:

На змочену шкіру рук або тіла нанести порцію миючого засобу Бланідас Софт, втирати протягом 15 сек. Помити і висушити шкіру.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першими, зхто залишить відгук про “Бланідас Софт Дез, миючий засіб для рук, 1000 мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *