Diversey Care Med, засіб для дезінфекції рук, 0,5 л.

160 грн.

Дезінфікуючий засіб для рук у вигляді гелю, призначений для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук. Продукт рекомендований для використання в закладах охорони здоров’я, гастрономії та харчової промисловості, салонах краси, барбершопах.

Soft Care Med містить зволожувачі і кондиціонер для шкіри, забезпечуючи тим самим хороштй догляд за шкірою. Засіб успішно пройшло численні дерматологічні випробування. Не містить ароматизаторів, виключаючи ризик забруднення харчових продуктів.

Soft Care Med розроблений відповідно до Європейської косметичної Директиви і є безпечним при дотриманні рекомендацій щодо застосування.

Виробник тм DIVERSEY (США)

Об’єм 0,5 л

Out of stock

Сертифікат

Soft Care Med – це дезінфікуючий засіб для рук у вигляді гелю, призначене для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук. Продукт рекомендований для використання в закладах охорони здоров’я, гастрономії та харчової промисловості, салонах краси, барбершопах. Soft Care Med містить зволожувачі і кондиціонер для шкіри, забезпечуючи тим самим хороштй догляд за шкірою. Засіб успішно пройшло численні дерматологічні випробування. Не містить ароматизаторів, виключаючи ризик забруднення харчових продуктів. Soft Care Med розроблений відповідно до Європейської косметичної Директиви і є безпечним при дотриманні рекомендацій щодо застосування.

Особливості: підтверджена ефективність дезінфекції; швидке дію; містить зволожуючі речовини, що запобігають роздратування і сухість, залишає шкіру сухою з відчуттям м’якості і гладкості; форма гелю забезпечує більш тривалий час контакту зі шкірою та кращу дезінфекційну ефективність, він не капає з рук; немає шкідливих слідів на руках, немає необхідності обполіскувати руки; економічний у використанні.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першими, зхто залишить відгук про “Diversey Care Med, засіб для дезінфекції рук, 0,5 л.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *