Універсальний засіб для чищення сухожарових стерилізаторів та манікюрних інстрмуентів Microstop Clean

280 грн.

Універсальний засіб для чищення сухожарові стерилізаторів і делікатного очищення манікюрних інструментів Мікростоп Клин.

Ефективно очищає камеру сухожарові стерилізатора від коричневого нальоту в результаті дії продуктів горіння. А також ефективно, але дбайливо очищає манікюрний інструмент від нальоту, який утворився в результаті впливу високих температур, опадів продуктів горіння, обробки хімічними речовинами і т.д. за винятком виробів з алюмінію, кольорових металів і оцинкованих деталей.

Умови доставки та оплати
Артикул: 473 Категорії: , Мітки: ,

Універсальний засіб для чищення сухожарових стерилізаторів та манікюрних інстрмуентів Microstop Clean

 

Призначення

Очистка камери сухожарових стерилізаторів від коричневого нальоту в результаті дій продуктів горіння. Очистка манікюрних інструментів від нальоту, який утворився в результаті впливу високих температур, осаду продуктів горіння, обробки хімічними речовинами і т.д., за виключенням виробів з алюмінію, кольорових металів та оцинкованих деталей.

 

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Для очистки стерилізатору

Засіб готовий до використання. Ретельно нанести засіб на внутрішню поверхню кришки сухожару, лоток для інструментів, тримачі для крафт-пакетів та стерилізаційну камеру м’якою тканиною або поролоновою губкою без абразиву. Температура поверхні не повинна бути вищою за 60 ºС. Залишити на поверхні на 30 хв. Ретельно очистити сухою серветкою, або губкою. Перед процедурою впевнитися, що сухожар охолов. Уникати потрапляння речовини на нагрівний елемент, термозапобіжник та температурний датчик сухожару.

Для делікатного очищення манікюрних інструментів

Приготувати розчин із води та концентрату у співвідношенні 1:2, де 1 це частка концентрату, а 2 – частка води. Засіб слід додавати до води, а не навпаки. Завантажити інструменти у приготовлений розчин на 5-15 хв. в залежності від ступеню забруднення. Промити під проточною водою. Придатний для використання в УЗ-ванні.

Склад: Гідроксид натрію 5-15%, розчинники 5%, неіонні ПАР < 5%

Застережні заходи:

Використовувати лише за призначенням! Берегти від дітей. Не змішувати з іншими засобами. Не вдихати пари, не допускати потрапляння до очей на шкіру та одяг. Після застосування ретельно вимити руки. Всі роботи з засобом слід проводити в захисних гумових рукавичках та захисній масці.

Умови зберігання: зберігати щільно закритим. Окремо від харчових продуктів та нагрівальних приладів. 

Температура зберігання від +5 ºС до +25 ºС 

 

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першими, зхто залишить відгук про “Універсальний засіб для чищення сухожарових стерилізаторів та манікюрних інстрмуентів Microstop Clean”

Your email address will not be published. Required fields are marked *