Питання – відповідь

Ні.

Тому що нагрівання інструментів під дією гарячого повітря не впливає на їх гостроту.

Так. Всі наші стерилізатори сертифіковані в Україні, гарантія 18 місяців. Єдиний сервісний центр в Києві

Ні. Його можна поставити на будь-яку рівну горизонтальну поверхню так, щоб до її краю залишалося мінімум 8 см. Вільний відстань з боків і ззаду стерилізатора має становити не менше 10 см, над кришкою – 30 см.

У нас в офісі або в вашому салоні в Києві, якщо замовите безкоштовну презентацію.

Алгоритм стерилізації інструментів в сухожарові шафі виглядає так: розмістити їх на знімному лотку, опустити лоток в стерилізаційну камеру, закрити кришку стерилізатора, встановити час і режим стерилізації за допомогою апаратних ручок або кнопок, дочекатися поки спрацює таймер.

При температурі 200 ° C час обробки інструментів займає 30 хв. Якщо стерилізація в сухожарові шафі проводиться при температурі 180 ° C – то 60 хв. Третій режим: 160 ° C – 150 хв. Тобто, тривалість стерилізації залежить від того, скільки градусів в стерилізаційній камері.

Ці режими роботи сухожару затверджені МОЗ України, і наш стерилізатор їм повністю відповідає. Пам’ятайте і про вихід на задану температуру – до 15 хвилин.

Категорично не можна поміщати в сухожар сторонні предмети. Стерилізації підлягають інструменти з металу і скла, на яких є позначка 200 ℃

Контролювати якість стерилізації у сухожаровій шафі можна за допомогою спеціальних тест смужок – індикаторів Microstop. Зміна їх кольору означає, що інструмент був простерилізований, температурний режим – дотриманий.

Обробку сухожарової шафи всередині потрібно проводити за допомогою Універсального засобу для очищення Microstop Clean згідно інструкції.

Для цього підійде будь-який дезінфікуючий засіб, наприклад, 1% розчин хлораміну. Головне щоб розчин не потрапив на термозапобіжник, температурний датчик, нагрівальний елемент, шасі блоку управління.

Ми не продаємо б / у стерилізатори, тільки виконуємо їх ремонт – швидко, якісно, ​​недорого.

Маючи намір придбати сухожаровий стерилізатор, зверніть увагу на наступні нюанси:

  • Чи є в наявності на нього документи, що підтверджують, відповідність вимогам та правилам стерилізації МОЗ України.
  • Як виробник забезпечує гарантійні зобов’язання?
  • Чи є у нього сервісні центри в Україні, післягарантійне обслуговування?
  • З якого металу він виготовлений.
  • Чи симпатичний зовнішній вигляд – адже стерилізатор знаходиться на очах у клієнтів, а в студії манікюру або салоні краси все повинно бути красиво.
  • Чи зручно ним користуватися.

Ви можете нам поставити запитання і наш менеджер із задоволенням відповість.

(function(w,d,u,b){w['Bitrix24FormObject']=b;w[b] = w[b] || function(){arguments[0].ref=u; (w[b].forms=w[b].forms||[]).push(arguments[0])}; if(w[b]['forms']) return; var s=d.createElement('script');s.async=1;s.src=u+'?'+(1*new Date()); var h=d.getElementsByTagName('script')[0];h.parentNode.insertBefore(s,h); })(window,document,'https://microstop.bitrix24.ua/bitrix/js/crm/form_loader.js','b24form'); b24form({"id":"117","lang":"ru","sec":"iskpby","type":"inline"});

Інші статті

ПРОФЕСІЙНІ КРАФТ-ПАКЕТИ МІКРОСТОП

Ми опитали спеціалістів б’юті-сфери, щоб визначити, якими мають бути ідеальні крафт-пакети. А далі втілили ваші бажання в життя. Крафт-пакети Мікростоп професійні та надійні: у комплекті до кожного крафт-пакету — індикатор 4 класу для стерилізації у сухожарі (180°С на 60 хв);

зроблені з цупкого термостійкого паперу: витримують температуру до 180°С;

стильні та естетичні: сучасний мінімалістичний дизайн, який подобається клієнтам та майстрам.

Читати >>

Крафт-пакети виробництва Microstop

Професійні крафт-пакети Мікростоп для стерилізації – Для майстрів , які хочуть бути впевненими у 100% стерилізації, комплектуються індикаторами IV класу – виготовлені із більш цупкого

Читати >>

Підпишіться на наші новини

Ми обіцяємо надсилати лише важливі листи. Новинки, акції та корисну інформацію. Нічого зайвого.

Поділитись цією статтею

Share on facebook
Share on google
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email