Як підібрати сухожар

Як підібрати сухожар – і в чому відмінності моделей стерилізаторів Мікростоп.

 

Основна відмінність моделей Мікростоп – у  завантаженні. Ми створили сухожар для початківців, майстрів, невеликих салонів і великих нейл-студій або навчальних центрів. Всі стерилізатори Мікростоп універсальні як для стерилізації у крафт-пакетах, так і без них. Тому головне завдання майстра при виборі свого ідеального стерилізатора – визначитися з його оптимальною місткістю і способом зберігання інструментів (в карфт пакетах, чи без них). Зараз ми допоможемо вам з цим розібратися.

Для індивідуальних майстрів з невеликим завантаженням

Завантаження: 1 – 4 клієнти на день

Інструменти: 1 – 2 набори

Вирішення: Мікростоп М1 та Мікростоп М1е

Якщо ви тільки починаєте свою діяльність в салоні та / або працюєте на дому, вам підійдуть моделі М1 і М1Е. Вони вміщають по 2 набори інструментів або 1 крафт пакет, який розміщується на дні лотка.

У чому відмінність моделей М1 і М1Е?

У них однакова місткість, але керуються вони по-різному. У Мікростоп М1 управління механічне: всі режими майстер виставляє вручну, за допомогою ручок на панелі. А в Мікростоп М1е – електронне управління: всі режими виставляються однією кнопкою. Також М1Е має електронне табло температури і часу.

ДЛЯ МАЙСТРІВ І СТУДІЙ ІЗ СЕРЕДНІМ ЗАВАНТАЖЕННЯМ

Завантаження: 2 – 8 клієнтів на день

Іструменти: 2 – 6 наборів

Вирішення: Мікростоп М1+

Микростоп М1+

Модель М1 ми створили для зручної стерилізації в крафт пакетах. Стерилізатор вміщує 3 крафт пакета або 2 набори інструментів за одне завантаження.

Підійде для майстрів, які стерилізують в крафт пакетах, а також для салонів і студій із середньою кількістю наборів інструментів, що вимагають стерилізації (салони депіляції, косметологи, бровісти, тату-салони). А також для одного, максимум двох майстрів на зміні.

ДЛЯ САЛОНІВ ТА СТУДІЙ З ВЕЛИКИМ ЗАВАНТАЖЕННЯМ

Завантаження: 5 – 25 клієнтів на день

Інструменти: 5 наборів та більше

Вирішення: Мікростоп М2, Мікростоп М3, Мікростоп М3+, Мікростоп ГП-10, Мікростоп ГП-15, Мікростоп ГП-20

Для роботи салонів, студій і навчальних центрів ми розробили цілих 6 моделей сухожарів: М2, М3, М3, ГП-10, ГП-15 Pro, ГП_20 Pro.

ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ У КРАФТ-ПАКЕТАХ

Моделі М2 і М3 підійдуть майстрам, які вважають за краще стерилізацію в крафт пакетах. Мікростоп М2 вміщує 5 крафт пакетів або 3 набори інструментів. Мікростоп М3 – модель, яку ми розробили для великих студій і навчальних центрів. Вона вміщує 9 крафт пакетів або 6 наборів інструментів за одне завантаження. М2 передбачає роботу 1 – 2 майстрів на зміні, а Мікростоп М3 – 2 майстрів і більш.

Моделі ГП-10, ГП-15 Pro, ГП-20 Pro підходять для стерилізації як в крафт-пакетах, так і без них. Інструменти розташовуються на горизонтальних полицях сухожар. Дані моделі – найбільші і місткі і підходять для салонів, навчальних центрів з великим завантаженням.

 

ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ БЕЗ КРАФТ-ПАКЕТІВ

Модель Мікростоп М3 підійде майстрам та салонам, які працюють без крафт-апкетів, чи використовують їх рідко. Стерилізатор вміщує 6 наборів інструментів, чи 3 крафт-пакети. М3 передбачає роботу 1-3 майстрів на зміні. Мікростоп ГП-10 підійде салонам, студіям та навчальним центрам, у яких на зміні працюють 3 та більше майстрів. Він вміщує до 12 наборів інструментів, які розташовуються на трьох горизонтальних полицях в камері сухожару.

Важливо!  При виборі сухожару та розрахунку свого завантаження також враховуйте розмір та кількість ваших інструментів. Наприклад, при апаратному та класичному манікюрі набори відрязняються за розміром. Також вони відрізняються для тату-майстрів, косметологів, подологів, тощо.

Якщо ви не впевнені у виборі моделі – телефонуйте та пишіть нам у будь-який момент! Ми з радістю надамо вам консультацію та підберемо для вас оптимальний розмір стерилізатора.

 

Скористайтесь автопідбором на нашому сайті

Другие статьи

Вдосконалюйтесь разом із MicroSTOP

ХОЧЕТЕ БУТИ ПРОФІ – ОНОВЛЮЙТЕСЬ! ВДОСКОНАЛЮЙТЕСЬ РАЗОМ З MICROSTOP! Досі користуєтесь для стерилізації інструментів приладами китайського виробництва? Настав час змін. Висилайте нам свій старий сухожар

Читать »

ЯНГОЛИ КРАСИ МІКРОСТОП

Ви даруєте безкоштовну послугу з гігієнічного манікюру жінкам, які потребують цього найбільше, — а Мікростоп компенсує вашу послугу!  Мікростоп дякує всім майстрам, які продовжують працювати!

Читать »

ЯНГОЛИ КРАСИ МІКРОСТОП

Ви даруєте безкоштовну послугу з гігієнічного манікюру жінкам, які потребують цього найбільше, — а Мікростоп компенсує вашу послугу!  Мікростоп дякує всім майстрам, які продовжують працювати!

Читать »

Подпишитесь на наши новости

Мы обещаем отправлять только важные письма.
Новинки, акции и полезную информацию. Ничего лишнего.

Поделиться этой статьей