Питання – відповідь

Ні.

Тому що нагрівання інструментів під дією гарячого повітря не впливає на їх гостроту.

Так. Всі наші стерилізатори сертифіковані в Україні, гарантія 18 місяців. Єдиний сервісний центр в Києві

Ні. Його можна поставити на будь-яку рівну горизонтальну поверхню так, щоб до її краю залишалося мінімум 8 см. Вільний відстань з боків і ззаду стерилізатора має становити не менше 10 см, над кришкою – 30 см.

У нас в офісі або в вашому салоні в Києві, якщо замовите безкоштовну презентацію.

Алгоритм стерилізації інструментів в сухожарові шафі виглядає так: розмістити їх на знімному лотку, опустити лоток в стерилізаційну камеру, закрити кришку стерилізатора, встановити час і режим стерилізації за допомогою апаратних ручок або кнопок, дочекатися поки спрацює таймер.

При температурі 200 ° C час обробки інструментів займає 30 хв. Якщо стерилізація в сухожарові шафі проводиться при температурі 180 ° C – то 60 хв. Третій режим: 160 ° C – 150 хв. Тобто, тривалість стерилізації залежить від того, скільки градусів в стерилізаційній камері.

Ці режими роботи сухожару затверджені МОЗ України, і наш стерилізатор їм повністю відповідає. Пам’ятайте і про вихід на задану температуру – до 15 хвилин.

Категорично не можна поміщати в сухожар сторонні предмети. Стерилізації підлягають інструменти з металу і скла, на яких є позначка 200 ℃

Контролювати якість стерилізації у сухожаровій шафі можна за допомогою спеціальних тест смужок – індикаторів Microstop. Зміна їх кольору означає, що інструмент був простерилізований, температурний режим – дотриманий.

Обробку сухожарової шафи всередині потрібно проводити за допомогою Універсального засобу для очищення Microstop Clean згідно інструкції.

Для цього підійде будь-який дезінфікуючий засіб, наприклад, 1% розчин хлораміну. Головне щоб розчин не потрапив на термозапобіжник, температурний датчик, нагрівальний елемент, шасі блоку управління.

Ми не продаємо б / у стерилізатори, тільки виконуємо їх ремонт – швидко, якісно, ​​недорого.

Маючи намір придбати сухожаровий стерилізатор, зверніть увагу на наступні нюанси:

  • Чи є в наявності на нього документи, що підтверджують, відповідність вимогам та правилам стерилізації МОЗ України.
  • Як виробник забезпечує гарантійні зобов’язання?
  • Чи є у нього сервісні центри в Україні, післягарантійне обслуговування?
  • З якого металу він виготовлений.
  • Чи симпатичний зовнішній вигляд – адже стерилізатор знаходиться на очах у клієнтів, а в студії манікюру або салоні краси все повинно бути красиво.
  • Чи зручно ним користуватися.

Ви можете нам поставити запитання і наш менеджер із задоволенням відповість.

(function(w,d,u,b){w['Bitrix24FormObject']=b;w[b] = w[b] || function(){arguments[0].ref=u; (w[b].forms=w[b].forms||[]).push(arguments[0])}; if(w[b]['forms']) return; var s=d.createElement('script');s.async=1;s.src=u+'?'+(1*new Date()); var h=d.getElementsByTagName('script')[0];h.parentNode.insertBefore(s,h); })(window,document,'https://microstop.bitrix24.ua/bitrix/js/crm/form_loader.js','b24form'); b24form({"id":"117","lang":"ru","sec":"iskpby","type":"inline"});

Другие статьи

Результати розіграшу до Дня Києва

Привіт наші любі майстри та майстрині! 29.05.2023 ми провели розіграш подарункового сертифікату номіналом 1541 грн на розхідні матеріали ТМ Мікростоп та солодкого сюрпризу. В розіграші

Читать »

Вдосконалюйтесь разом із MicroSTOP

ХОЧЕТЕ БУТИ ПРОФІ – ОНОВЛЮЙТЕСЬ! ВДОСКОНАЛЮЙТЕСЬ РАЗОМ З MICROSTOP! Досі користуєтесь для стерилізації інструментів приладами китайського виробництва? Настав час змін. Висилайте нам свій старий сухожар

Читать »

ЯНГОЛИ КРАСИ МІКРОСТОП

Ви даруєте безкоштовну послугу з гігієнічного манікюру жінкам, які потребують цього найбільше, — а Мікростоп компенсує вашу послугу!  Мікростоп дякує всім майстрам, які продовжують працювати!

Читать »

ЯНГОЛИ КРАСИ МІКРОСТОП

Ви даруєте безкоштовну послугу з гігієнічного манікюру жінкам, які потребують цього найбільше, — а Мікростоп компенсує вашу послугу!  Мікростоп дякує всім майстрам, які продовжують працювати!

Читать »

Подпишитесь на наши новости

Мы обещаем отправлять только важные письма.
Новинки, акции и полезную информацию. Ничего лишнего.

Поделиться этой статьей